Digitaliga Kariyer

Digitaliga büyümeye başladı, ve çok sayıda takım arkadaşına ihtiyacımız olacak. Üstelik sadece teknoloji değil, spor, futbol, pazarlama, satış, hangi alanda olursanız olun burada size bir yer var. Açık pozisyonları inceleyin ve bize CV’nini gönderin, bu heyecanlı yolculukta yerinizi alın.

Isparta32Spor.Digital Operasyon Yöneticisi

Operasyon Yöneticisi, Isparta 32 Spor Digital Futbol Platformunu Isparta’da temsil edecek, kulüp yönetimi, idari yönetim, taraftar grupları, taraftarlar, Isparta’da konumlu iş ortakları, sponsorlar ve reklamverenlerle iletişimi yönetecek, taraftarlar için organizasyonlar düzenleyecek, maç günü organizasyonları yönetecek, Isparta 32 Spor’un başarısı için Isparta 32 Spor Digital Futbol Platformunun maksimum gelir elde etmesini sağlarken Taraftarlarla iletişimi en üst seviyede tutacaktır.

İskenderunspor.Digital Operasyon Yöneticisi

Operasyon Yöneticisi, İskenderunspor Digital Futbol Platformunu İskenderun Hatay’da temsil edecek, kulüp yönetimi, idari yönetim, taraftar grupları, taraftarlar, İskenderun ve Hatay’da konumlu iş ortakları, sponsorlar ve reklamverenlerle iletişimi yönetecek, taraftarlar için organizasyonlar düzenleyecek, maç günü organizasyonları yönetecek, İskenderunspor’un başarısı için İskenderunspor Digital Futbol Platformunun maksimum gelir elde etmesini sağlarken Taraftarlarla iletişimi en üst seviyede tutacaktır.

Digital Varlık “NFT” Tasarımcısı

Digitaliga Futbol Platformlarındaki farklı amaçlarla üretilecek ve üretilmiş olan NFT Koleksiyonları için NFT Tasarımları üretecek ve bu tasarımların sürekliliğini sağlayacak, kısa, orta ve uzun dönemli olarak, gelir paylaşımı başta olmak üzere farklı ticari modellerle çalışacağımız tasarımcılar arıyoruz.

Kendinizi anlatan bir önyazı ile birlikte özgeçmişinizi e-posta ile paylaşabilirsiniz

Digitaliga Türkiye